Google та Міносвіти запрошують до безкоштовного онлайн-навчання етикету та безпеці в інтернеті

Google та Міносвіти запрошують до безкоштовного онлайн-навчання етикету та безпеці в інтернеті

Курс складається з 5 аудіовізуальних модулів із короткими тестами наприкінці кожного модуля

Google та Міносвіти запрошують до безкоштовного онлайн-навчання етикету та безпеці в інтернеті
Фото: Shutterstock

Учні, вчителі та усі охочі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс з мережевого етикету та безпеки, що допоможе навчитися безпечно та комфортно працювати в інтернеті, йдеться у повідомленні на сайті Кабінету міністрів.

Як зазначається, курс було розроблено кампанією Google у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Пройти курс та переглянути матеріали до нього можна за посиланням.

«Сучасні діти стикаються з низкою викликів, яких не було в нашому дитинстві. Школа мусить адекватно на ці виклики реагувати. Розвиток цифрової компетентності в дітей, вміння грамотно використовувати сучасні технології – важлива частина того, чому мусить вчити школа в XXI столітті. І ми вдячні нашим партнерам, що вони готові співпрацювати з нами та розробляють матеріали для учнів та вчителів», – зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Курс містить текстові матеріали, відеоролики та завдання, які допомагають інтегрувати вивчення мережевого етикету та правил безпеки в навчальну програму. Він складається з 5 аудіовізуальних модулів із короткими тестами наприкінці кожного модуля.

Програма навчання складається із тем щодо правил безпеки й конфіденційності в інтернеті, безпеки користування мобільними пристроями, правил безпечного пошуку інформації, самозахисту від фішингу та шахрайства, а також турботи про свою репутацію в мережі.

Після завершення навчання користувач отримує можливість завантажити пакет навчальних ресурсів із мережевого етикету й безпеки, який допоможе зацікавити учнів і наочно пояснити матеріал. Крім того, після успішного складання всіх 5 тестів учасник отримує так званий значок просвітянина з питань мережевого етикету й безпеки.

Нагадаємо: 50 країн та понад 150 компаній зобов’язались боротись із кіберзлочинністю. Серед технологічних компаній до угоди приєднались Facebook, Google та Microsoft.

Про те, скільки можна заробити на ринку онлайн-навчання, читайте у колонці керуючого партнера і співзасновника компанії Liftmarketing Group Владислава Ле, спеціально для Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті