Під час виборів очільника Інтерполу США підтримуватиме кандидата з Південної Кореї

Під час виборів очільника Інтерполу США підтримуватиме кандидата з Південної Кореї

В Сполучених Штатах вважають, що президентом Міжнародної організації кримінальної поліції має бути людина із незаплямованою репутацією

Під час виборів очільника Інтерполу США підтримуватиме кандидата з Південної Кореї
фото twitter.com/INTERPOL_HQ

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що на виборах глави Інтерполу США підтримуватимуть кандидатуру Кім Чен Яна з Південної Кореї, який наразі тимчасово виконує ці обов’язки. Про це повідомляє DW.

На думку держсекретаря, очолювати Міжнародну організацію кримінальної поліції має людина із «незаплямованою» репутацією.

«Ми віримо, що Кім таким і буде», підкреслив Помпео.

Між тим, фаворитом на виборах глави Інтерполу, які призначені на 21 листопада, вважається представник МВС РФ генерал-майор поліції Олександр Прокопчук. Зараз він займає посаду віце-президента організації.

Інтерпол об’єднує понад 190 країн,кожна з яких має 1 голос під час голосування за нового президента.

Нагадаємо: Після того, як президент Інтерполу Мен Хунвей зник, а пізніше виявився замішаним у корупційному скандалі, 21 листопада відбудуться вибори нового очільника міжнародної розвідувальної організації.

Як повідомлялось, раніше група американських сенаторів звернулась до президента Дональда Трампа та генасамблеї Інтерполу не дати Прокопчуку зайняти цей пост,оскільки РФ порушує правила організації «для зведення рахунків та переслідування політичних опонентів, дисидентів та журналістів».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло