Найбільший в світі розробник ПЗ для будівництва купує компанію PlanGrid за $875 млн

Найбільший в світі розробник ПЗ для будівництва купує компанію PlanGrid за $875 млн

PlanGrid допомагає компаніям, заміняючи їх паперові варіанти креслень, проектів та інших документів на цифрові

Найбільший в світі розробник ПЗ для будівництва купує компанію PlanGrid за $875 млн
фото adsknews.autodesk.com

Компанія Autodesk, найбільший в світі постачальник програмного забезпечення для промислового та цивільного будівництва, машинобудування та засобів інформації планує купити компанію PlanGrid за $875 млн. про це повідомляє TechCrunch.

PlanGrid –це компанія-випускник Y Combinator 2012 року. Зазначається, що PlanGrid займається допомогою власникам компаній працювати над кресленнями, проектами, фото та іншими документами, оцифровуючи їх паперові варіанти.

«Існує величезна можливість  оптимізувати усі аспекти будівництва шляхом оцифрування та автоматизації. Придбання PlanGrid прискорить наші зусилля із вдосконалення будівельних робочих процесів для усіх зацікавлених сторін в процесі будівництва», – сказав генеральний директор Autodesk Ендрю Анагност.

Генеральний директор та спів засновниця PlanGrid Трейсі Янг ще в 2015 році говорила, що індустрія будівництва готова до змін. За її словами тоді, все креслення на папері та внесення змін до них вручну часто ставали причиною помилок, які коштували великих грошей для підрядників.

«PlanGrid досягнула успіху у створенні простого та красивого програмного забезпечення для спільної роботи на місцях, в той час як Autodesk зосередилась на підключенні дизайну до будівництва. Разом ми зможемо підвищити продуктивність та передбачуваність на робочому місці», – сказала Янг.

Згідно з останніми даними, в PlanGrid наразі працює 400 співробітників, компанія має 12 000 клієнтів та 120 000 платних користувачів. Керівництво компанії вважає, що під управлінням Autodesk та у поєднанні з їхнім набором продуктів, PlanGrid вдасться забезпечити розширення та розвиток свого бізнесу набагато швидшими темпами, ніж якби компанія продовжувала працювати самостійно.

Очікується, що угоду буде закрито наприкінці січня після затвердження регуляторами.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло