Американська компанія Piano купила український стартап Newzmate

Американська компанія Piano купила український стартап Newzmate

Сума угоди наразі не розголошується

Американська компанія Piano купила український стартап Newzmate
Фото: Shutterstock

Американський міжнародний провайдер рішень для медіабізнесу Piano Software, Inc придбала український стартап Newzmate. Про це повідомляє прес-служба Newzmate.

Сума угоди наразі не розголошується.

«За останні півтора роки ми обговорювали можливість продажу з трьома компаніями: двома в США, однією в Сінгапурі. Ми вибрали Piano в першу чергу тому, що співпали з ними в розумінні ринку, баченні продукту, цінностях і процесах»  – повідомляє CEO і співзасновник Newzmate Олексій Чапко. 

Згідно з повідомленням, сервіс автоматизації контент-маркетингу в медіабізнесі, розроблений Newzmate, стане одним з флагманських рішень продуктової лінійки Piano і буде називатися Piano ESP.

Він повністю автоматизує комунікацію онлайн-медіа з читачами, допомагаючи персоналізувати читацький досвід, зробити спілкування з користувачами більш індивідуальним і підвищити доходи в середньому на 80%. 

Офіс Newzmate у Києві стане представництвом Piano в Україні. CEO та співзасновник стартапу Олексій Чапко очолить український офіс Piano в Києві на посаді генерального менеджера і обійме посаду віце-президента Piano з продажів у Східній Європі та Азії. CTO і співзасновник Newzmate Дмитро Шандиба як Lead Architect Piano продовжить керувати розробкою продукту і допомагати в поліпшенні процесів та розвитку інших продуктів компанії.

Співробітники Newzmate залишаються працювати в складі українського офісу Piano. 

Newzmate – українсько-польський стартап, SaaS-платформа автоматизації контент-маркетингу для новинних і медійних компаній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло