Дебют безпілотного космічного апарата SpaceX до МКС відбудеться 7 січня 2019 року

Дебют безпілотного космічного апарата SpaceX до МКС відбудеться 7 січня 2019 року

Якщо політ Crew Dragon буде успішним, SpaceX в майбутньому зможе отримати дозвіл на здійснення пілотованих польотів на МКС

Дебют безпілотного космічного апарата SpaceX до МКС відбудеться 7 січня 2019 року
фото blogs.nasa.gov

Перший демонстраційний політ космічного апарату Crew Dragon приватної аерокосмічної компанії SpaceX до Міжнародної космічної станції відбудеться 7 січня 2019 року. Про це повідомляє Space із посиланням на заяву NASA.

 Запуск космічного апарату здійснюватиметься за допомоги ракети Falcon 9 з Космічного центру Джона Кеннеді, з якого раніше запускали місячні місії Apollo.

Зазначається, що SpaceX працює над розробкою Crew Dragon для майбутньої відправки астронавтів на МКС в рамках багатомільярдного контракту з NASA.  

Цей політ, за повідомленнями, має стати першим демонстраційним, в рамках комерційної програми, який дасть змогу отримати дані про характеристики ракети Falcon 9, апарату Crew Dragon, роботи систем наземного забезпечення, орбітальної та інших систем. Крім того, будуть отримані дані щодо приземлення корабля. Ця інформація в майбутньому дасть змогу SpaceX отримати відповідну сертифікацію для здійснення пілотованих польотів на МКС.

Відомо, що роботизована версія Dragon використовується для місій до МКС з 2010 року.

Контракт із NASA має також і аерокосмічний гігант Boeing. Випробувальні польоти космічного апарату компанії під назвою Starliner заплановані на березень та серпень 2019 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло