VW та Broadcom врегулювали патентну суперечку «на мільярд» без суду

VW та Broadcom врегулювали патентну суперечку «на мільярд» без суду

Rомпанія-виробник напівпровідникової продукції вимагала від автоконцерну $1 млрд та заборону на випуск певних моделей автівок

VW та Broadcom врегулювали патентну суперечку «на мільярд» без суду

Німецький автоконцерн Volkswagen та компанія-виробник напівпровідникової продукції Broadcom заключили спільну угоду, залагодивши патентну сучечку між компаніями. Про це повідомляє Reuters.

За словами джерел агентства, компанії підписали позасудове врегулювання, а судове засідання, заплановане на п’ятницю було скасоване.

На початку листопада німецьке видання Der Spiegel повідомило, що компанія Broadcom подала патентний позов проти німецького автоконцерну на суму понад $1 млрд, а також вимагала заборонити випуск певних моделей авто компанії.

Видання зазначає, що патентні претензії на значні суми відшкодувань, які пред’являють компанії-постачальники стають все більш поширеним явищем в автомобільній галузі по мірі її цифрового перетворення.

Нагадаємо: в жовтні американський виробник мікрочіпів Broadcom отримав необхідні схвалення від антимонопольних органів ЄС для укладення $19-мільярдної угоди з придбання виробника програмного забезпечення CA Technologies.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло