Карлоса Гона звільнили з поста глави Nissan після звинувачень у шахрайстві

Карлоса Гона звільнили з поста глави Nissan після звинувачень у шахрайстві

Гон та його колега Грег Келлі перебувають під вартою

Карлоса Гона звільнили з поста глави Nissan після звинувачень у шахрайстві
Twitter @CGTNOfficial

Рада директорів Nissan Motor в четвер одностайно проголосувала за звільнення Карлоса Гона з поста глави автомобільної компанії, повідомляє державний телеканал NHK, на який посилається Reuters.

Після того, як два дні тому Карлоса Гона затримала прокуратура за підозрою в масштабному шахрайстві, акції японського автоконцерну обвалилися, потягнувши за собою і акції компаній-партнерів.

Рішення ради директорів стало кінцем 19-річної кар'єри топ-менеджера, якого колись називали рятівником Nissan, і викликає питання щодо подальшої долі альянсу Renault-Nissan.

Карлос Гон також є головою ради директорів і главою Renault.

Крім того, рада директорів Nissan також проголосувала за звільнення Грега Келлі з поста уповноваженого директора.

Nissan повідомила в понеділок, що провела внутрішнє розслідування, за результатами якого виявила, що Гон вчинив ряд правопорушень, в тому числі використав корпоративні кошти в особистих цілях і протягом кількох років занижував дані про свою зарплату в звітності.

Прокурори в Токіо звинуватили Гона і Келлі в фінансових порушеннях. Вони залишаються під вартою і не коментують звинувачення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло