Apple відновлює виробництво iPhone X на фоні низького попиту на iPhone XS

Apple відновлює виробництво iPhone X на фоні низького попиту на iPhone XS

Виробництво минулорічної моделі є більш дешевим, а також Apple має виконати умови угоди, підписаної з корпорацією Samsung

Apple відновлює виробництво iPhone X на фоні низького попиту на iPhone XS
фото apple.com

Технологічний гігант Apple відновлює випуск моделі iPhone X у зв’язку з більш слабким, ніж очікувалось попитом на свої останні моделі iPhone XS та XS Max. Про це повідомляє The Verge із посиланням на WSJ.

Ймовірно, цей крок корпорації пов’язаний з угодою з компанією Samsung щодо купівлі визначеної кількості OLED-екранів. Цього року, коли моделі, оснащені OLED, не можуть продаватись в обсягах, передбачених угодою, у звіті WSJ йдеться, що Apple відновлює виробництво минулорічної моделі – iPhone X.

Відомо, що Apple припинила продавати iPhone X в магазинах, коли було випущено iPhone XS.

На думку WSJ, iPhone X вважається більш дешевою, ніж нові моделі, з огляду на більш дешеві компоненти та виробниче обладнання для її випуску.

Ця новина з’явилась на фоні повідомлень про те, що Apple довелось скоротити виробничі замовлення для усіх трьох нових моделей «айфонів» через низьких попит на них.

Нагадаємо: новина про необхідність скорочення виробничих замовлень обвалила акції Apple та інших технологічних компаній, що спричинило також і падіння фондового ринку.

Як повідомлялось, через проблеми в Apple, виникли проблеми і у найбільшого її постачальника – компанії Foxconn. Тайванська компанія, яка збирає більшість iPhone для корпорації, буде змушена скоротити витрати на 2019 рік на $2,9 млрд та звільнити 10% співробітників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті