Вашингтон просить союзників відмовитися від продукції Huawei – WSJ

Вашингтон просить союзників відмовитися від продукції Huawei – WSJ

США обіцяють фінансову допомогу тим країнам, які відмовляться від Huawei

Вашингтон просить союзників відмовитися від продукції Huawei – WSJ
фото pixabay.com

Уряд США розпочав надзвичайну інформаційну кампанію, націлену на своїх закордонних союзників. США намагаються переконати компанії бездротового зв’язку та місцевих інтернет-провайдерів, щоб вони не використовували телекомунікаційне обладнання від китайської Huawei Technologies. Про це пише The Wall Street Journal, посилаючись на власні джерела.

Причиною такої позиції є те, що на думку уряду США, обладнання китайської компанії може бути використано для шпигунства або для ускладнення підключень.

За словами джерел WSJ, представники адміністрації США розмовляли з чиновниками і керівниками компаній телекомунікаційного сектору в тих країнах, де широко використовується обладнання Huawei, включаючи Німеччину, Італію і Японію.

В разі, якщо країни відмовляться від обладнання Huawei, США обіцяють збільшити фінансову підтримку для розвитку зв’язку в цих країнах, свідчать джерела.

Нагадаємо, США й раніше звинувачували Huawei, ZTE та інших китайських виробників у співпраці зі спецслужбами Китаю.

Агенство Bloomberg з посиланням на 17 джерел в розвідці та компаніях написало, що спецслужби Китаю вбудували шпигунські чіпи в обладнання американської компанії Supermicro.

Пізніше акції китайської Lenovo обвалилися після новини про те, що Китай вживлює в техніку чіпи-шпигуни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло