Введення воєнного стану не вплине на діяльність Нацкомфінпослуг

Введення воєнного стану не вплине на діяльність Нацкомфінпослуг

Учасники ринків фінансових послуг повинні в повному обсязі виконувати умови договорів про надання зазначених послуг

Введення воєнного стану не вплине на діяльність Нацкомфінпослуг
Фото: Shutterstock

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) інформує, що продовжую працювати у  звичайному режимі, попри введення в ряді областей України воєнного стану.

Про це йдеться у повідомленні на сайті регулятора.

«Звертаємо увагу, що учасники ринків фінансових послуг повинні здійснювати свою діяльність у відповідності до законодавства України на всій території України та в повному обсязі виконувати умови договорів про надання фінансових послуг», – зазначають у Нацкомфінпослуг.

Так, Нацкомфінпослуг буде оперативно повідомляти про зміни, що стосуватимуться провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) та режиму роботи Нацкомфінпослуг.

Нагадаємо: раніше регулятор повідомляв, що введення воєнного стану не є підставою для відмови у страховій виплаті.

Як писав Mind, закон щодо введення воєнного стану опубліковано на сайті офіційного «Голосу України».

Раніше в середу президент України Петро Порошенко підписав закон «Про затвердження указу президента України «Про введення воєнного стану в Україні» у зв'язку із черговим актом збройної агресії з боку РФ у Керченській протоці. Документом передбачається, що військовий стан вводиться на 30 діб, до 26 грудня, у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті