Введення воєнного стану не є підставою для відмови у страховій виплаті – Нацкомфінпослуг

Введення воєнного стану не є підставою для відмови у страховій виплаті – Нацкомфінпослуг

Регулятор запевняє, що буде стояти на захисті прав споживачів

Введення воєнного стану не є підставою для відмови у страховій виплаті – Нацкомфінпослуг
Фото: УНІАН

Ведення воєнного стану не є підставою для відмови у страховій виплаті, передає Інтерфакс-Україна.

Про це повідомив агентству член Нацкомфінпослуг Денис Ястреб.

«Переважна більшість договорів, які я бачив, містять норму, за якою у виплаті може бути відмовлено, якщо збиток завдано в результаті збройних дій, а не просто при наявності воєнного стану. Тому в цьому випадку ми будемо дуже жорсткими. Ми будемо стояти на захисті прав споживачів, будемо діяти, згідно із законодавством та укладеними договорами», – наголосив він.

При цьому Ястреб допустив ймовірність варіантів, коли збиток може бути пов'язаний з безпосередньо військовим становищем, але це повинно бути доведено і підтверджено документально.

За його словами, Нацкомфінпослуг вже обговорює ситуацію, що виникла в країні, і після розгляду Верховною Радою даного питання дасть відповідні роз'яснення.

Нагадаємо: Верховна рада схвалила відповідний Указ Президента України Петра Порошенка щодо введення воєнному стану у окремих 10 областях України. Воєнний стан вводиться на 30 днів.

Раніше, 25 листопада, українські малі кораблі здійснювали перехід з одного українського порту в другий та були атаковані в спину, коли вже поверталися назад, і були захоплені силами РФ. Тоді було закрито прохід цивільних суден Керч-Єнікальським каналом.

Про те, скільки коштуватиме оснащення армії наступного року, читайте у матеріалі Mind «Бюджет 2019: чим заплатимо за боєготовність і соціальну стабільність».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті