Захворіло у світі
112,590,567
Померло у світі
2,498,273
Вилікувалось у світі
63,535,290
Захворіло в Україні
1,325,841
Померло в Україні
25,596
Вилікувалось в Україні
1,159,311
Глава Unilever йде у відставку

Глава Unilever йде у відставку

Причиною може бути критика з боку акціонерів, яким не сподобалися останні бізнес-рішення Полмана

Глава Unilever йде у відставку
Paul Polman
unilever.com

Директор англо-голландської корпораціїї Unilever, яка спеціалізується на виробництві споживчої продукції, Пол Полман оголосив про свою відставку, повідомляється 29 листопада на сайті організації.

Уточнюється, що Полман сам прийняв таке рішення і йде з посади добровільно.

Відзначається, що за майже 10 років роботи Полмана в Unilever компанія послідовно зростала за багатьма параметрами. Її загальний дохід за цей період збільшився майже в 4 рази.

Сам Полман збереже за собою статус генерального директора і члена ради директорів до кінця 2018 року, а також підтримуватиме перехідний процес у компанії до середини наступного року.

«Пол – унікальний бізнес-лідер, який повністю змінив Unilever, зробивши її однією  з найбільш ефективних компаній у своєму секторі», – зазначає глава ради директорів Мерійн Деккерс.

Новим гендиректором концерну призначено Алана Джоупа, який раніше очолював найбільший напрямок діяльності Unilever з виробництва парфумерно-косметичної продукції та товарів для особистої гігієни. Ще раніше він керував операціями компанії у Росії, Африці та на Близькому Сході. Він обійме посаду з 1 січня 2019 року.

Пол Полман залишиться в Unilever до початку липня, щоб передати всі справи наступнику.

Незадовго до рішення Пола Полмана подати у відставку розгорівся конфлікт керівництва Unilever з акціонерами, приводом до якого став проект спрощення організаційної структури компанії. Полман запропонував об'єднати дві юридичні особи – британський Unilever PLC і голландський Unilever NV – в одну – New Unilever NV – і перенести лондонську штаб-квартиру в Роттердам. Пропозиція викликала обурення більшості акціонерів, а потім була відхилена і самою компанією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті