Російські війська вже офіційно атакують Україну – Міноборони Польщі

Російські війська вже офіційно атакують Україну – Міноборони Польщі

Міністр оборони країни зауважив, що нині відбувається поступове відновлення Російської імперії

Російські війська вже офіційно атакують Україну – Міноборони Польщі
Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак
фото twitter.com/MON_GOV_PL

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що світ має справу з «поступовим відновленням Російської імперії» з нападами та агресивною політикою. Про це повідомляє «Польське радіо».

За його словами, введення воєнного стану в Україні у зв’язку з обстрілом росіянами українських кораблів у Керченській протоці показує, що «Росія не змінила свого курсу, пов’язаного з агресією». Міністр підкреслив, що Росія напала на Грузію у 2008 році, потім на Україну у 2014 році.

«А нині російські війська вже офіційно атакують Україну», – зазначив Блащак.

Він переконаний, що з «імперських» часів в Росії нічого не змінилося, заме тому польський уряд та Міноборони наполягають на тому, аби в країні був Fort Trump («Форт Трамп»).

Міністр також підкреслив, що нині ми маємо справу із «поступовим відновленням Російської імперії, з атакою та агресивною політикою». Ми живемо у ХХІ столітті, результатом чого стала гібридна діяльність. Це дії проти іншої держави. Ми маємо справу з порушенням міжнародного права і ми протистоїмо цьому», – підкреслив Блащак.

Нагадаємо: у вересні стало відомо, що Вашингтон розглядає прохання Польщі про постійну присутність американських військових на її території. Анджей Дуда звернувся до Трампа з пропозицією створити американську базу, назвавши її «Форт Трамп». За словами Дуди, вона стане надійним захистом від військової загрози з боку Росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті