Лідери США та Китаю домовилися поки що не вводити мита на китайські товари

Лідери США та Китаю домовилися поки що не вводити мита на китайські товари

Рішення про нові тарифи відтерміновано на 90 днів

Лідери США та Китаю домовилися поки що не вводити мита на китайські товари
Twitter @cgtnrussian

На переговорах в Аргентині під час саміту G20 президент США Дональд Трамп і голова КНР Сі Цзіньпін досягли домовленості, що підвищення тарифів на китайські товари з 10 до 25% буде відкладено на 90 днів, йдеться у заяві Білого дому.

Зазначається, що якщо за цей час сторони так і не дійдуть згоди, то тарифи будуть збільшені.

При цьому «Китай погодився закуповувати на досить значну суму сільськогосподарські товари, енергоносії, промислову та іншу продукцію США, щоб скоротити торговий дисбаланс». Сільськогосподарську продукцію американських фермерів Китай готовий купити «негайно».

Розмова Дональда Трампа і Сі Цзіньпіна пройшла «дуже добре», цитує Reuters економічного радника президента США Лоуренса Кадлоу. Адміністрація США планує найближчим часом опублікувати звіт про зустріч, яка тривала 2,5 години. Зустріч пройшла за ініціативи американської сторони.

Нагадаємо, США ввели підвищені мита на імпорт з Китаю – обсягом $200 млрд. У відповідь на це Китай обклав підвищеними митами імпорт з США обсягом $60 млрд.

Більше про те, як ударила американсько-китайська торгова війна про американських фермерах, у матеріалі «Урожай є, а продавати немає кому: в США фермери масово стають банкрутами».

За матерілами Коммерсант

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло