П'ять причин застрахуватись від серйозних захворювань
Pekлama

П'ять причин застрахуватись від серйозних захворювань

 

П'ять причин застрахуватись від серйозних захворювань
Фото: прес-служба AXA Страхування

Медичне страхування сьогодні не тільки своєрідний тренд, але і необхідність, яку усвідомлює все більше людей. Перехідний період в медичній системі, високий рівень стресів і низький рівень якості екології штовхають людей до розуміння того, що наше здоров'я в наших руках.

Всі знають про добровільне медичне страхування – оптимальну програму, яка компенсує надання медичної допомоги при гострому захворюванні, загостренні хронічного захворювання, травми, отруєння або іншому нещасному випадку. Але як бути з більш серйозними захворюваннями, які ДМС, як правило, не покриває? Тут на допомогу приходить відповідний вид страховки. У «АХА Страхування» це «Медицина без меж». Програма покриває:

  • лікування злоякісних пухлин всіх видів і передракових станів
  • шунтування коронарних артерій (реваскуляризація міокарда)
  • пересадку або відновлення серцевого клапана
  • нейрохірургічну операцію (будь-які втручання в області головного мозку, лікування доброякісних пухлин в області спинного мозку).
  • пересадку органу від прижиттєвого донора / трансплантацію кісткового мозку.

Чи потрібно оформляти даний вид страхування – вирішувати вам. Ми ж спробуємо роз'яснити питання – наведемо основні аргументи на користь «Медицини без меж» і страхування від серйозних захворювань в цілому.

1. Актуальність

На жаль, про актуальність даного виду страхування говорить мало не найсумніша статистика в світі. Щорічно реєструється понад 130 тисяч нових випадків онкозахворювань. Смертність від них перевищує 67 тисяч осіб. Якщо п'ятирічне виживання в США становить близько 90%, в Європі – близько 80%, то в Україні середній рівень виживання на поширені типи раку – трохи більше половини.

2. Ціна

Вартість програми «Медицина без меж» в «АХА Страхування» – 255 євро на рік для дорослого, 100 Євро на рік для дитини. Страхова сума становить 1 млн. Євро. Зіставлення страхової суми і платежу говорить сама за себе, особливо якщо врахувати, що вартість лікування критичних захворювань найчастіше висока.


3. Організація лікування

Програма «Медицина без меж» включає також організацію лікування. Це і переліт, і проживання застрахованої і супроводжуючої осіб, і оформлення візи, й інші організаційні моменти, на які в критичних ситуаціях не хотілося б витрачати дорогоцінний час.


4. Кращі фахівці і клініки всього світу

На кожному з етапів лікування, включно з підтвердженням діагнозу, в програмі «Медицина без меж» задіяні кращі профільні лікарі світу. В рамках програми для кожного пацієнта визначають найбільш підходящого з 53 тисяч лікарів-експертів 430 спеціалізацій медицини. А незалежна експертиза провідних медиків забезпечує правильне встановлення діагнозу і дозволяє підібрати ефективне лікування і досягти найкращих результатів. Крім того, фахівці визначають для застрахованих осіб найкращі медичні центри за кордоном.


5. Супровід після основного лікування

«АХА Страхування» в рамках програми «Медицина без меж», крім компенсації і організації основного лікування, забезпечує – в разі необхідності – повторні курси лікування, а також підтримку і оплату медикаментів після проходження лікування за кордоном. Так, на оплату ліків в Україні компанія виділяє до 50 000 євро.

Здоров'я вам і вашим близьким!

Про компанію «АХА Страхування»

АХА Group (Франція) – світовий лідер в сфері страхування та управління активами. Дев’ятий рік поспіль АХА – страховий бренд №1 у світі. Більше 165 000 співробітників щодня обслуговують 105 мільйонів клієнтів у 64 країнах світу. В 2017 році дохід Групи АХА склав 98,5 млрд євро. Станом на 31 грудня 2017 року в управлінні компанії налічувалося 1,439 трлн євро активів. Високі фінансові рейтинги (2017): Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable), Standard & Poor's (АA-, Stable).

СК «АХА Страхування» представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 780 співробітників і 1220 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше 500 000 клієнтів.

У рейтингу страхових компаній Mind компанія «АХА Страхування» має чотири з половиною «зірки», що відповідає високому рівню привабливості для клієнтів.

За результатами 12 місяців 2017 року «АХА Страхування» посідає 1-е місце в Україні зі збору чистих страхових премій та виплат (за даними журналу Insurance TOP).

23 жовтня 2018 року Група АХА оголосила про те, що Fairfax Financial Holding Limited (Канада) придбає 100% «АХА Страхування» та «АХА Страхування життя» в Україні. Завершення угоди залежатиме від виконання відповідних умов її закриття, зокрема отримання необхідних регуляторних дозволів.

Офіційний сайт компанії «АХА Страхування»axa-ukraine.com
Офіційна сторінка компанії у Facebook: facebook.com/axaukraine

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло