Українська протикорабельна крилата ракета «Нептун» пройшла успішні випробування – Полторак (ВІДЕО)

Українська протикорабельна крилата ракета «Нептун» пройшла успішні випробування – Полторак (ВІДЕО)

«Нептун» - комплекс з протикорабельними крилатими ракетами розробки Державного Київського конструкторського бюро «Луч»

Українська протикорабельна крилата ракета «Нептун» пройшла успішні випробування – Полторак (ВІДЕО)
скрін-шот з відео випробувань ракети "Нептун"

Протикорабельна  українська крилата ракета «Нептун» успішно пройшла випробування. Про це під час урочистостей до Дня Збройних сил заявив міністр оборони Степан Полторак, передає «Українська правда».

«Буквально 10 хвилин тому мені доповіли про успішне завершення випробувань протикорабельного комплексу «Нептун», про продовження ресурсу і модернізацію 125 комплексу, і навчальних пусків по морським цілям», – сказав він.

Полторак зазначив, що в період дії воєнного стану увесь військово-промисловий комплекс працює в особливому режимі, який передбачає проведення заходів, пов’язаних з прискореною військовою підготовкою бригад, поповненням ресурсу, підготовкою резерву.

Міністр оборони також розповів, що планується передислокація частини підрозділів на загрозливих напрямках, щоб максимально зберегти в безпеці життя людей.

Протикорабельна ракета «Нептун» – комплекс з проти корабельними ракетами розробки Державного Київського конструкторського бюро «Луч», призначений для ураження бойових надводних кораблів і транспортних суден зі складу ударних груп (конвоїв) або що рухаються поодиноко водотоннажністю до 5000 тон.

30 січня 2018 року відбулися успішні перші льотні випробування крилатої ракети «Нептун», згодом було проведено ще декілька. В жовтні 2018 року командувач Військово-морських сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко повідомив, що до кінця 2018 року іще має бути два випробувальних пуски ракети, а вже у квітні-травні 2019 року має бути завершене випробування берегового комплексу з протикорабельними ракетами «Нептун».

Дальність стрільби складає 280 км, а по береговій наземній цілі дальність є ще більшою. Експерти говорять, що її можна порівняти з американськими, китайськими та радянськими ракетами дальністю в межах 300 км.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію