Нове покоління бензинових та дизельних двигунів VW стане останнім

Нове покоління бензинових та дизельних двигунів VW стане останнім

Німецький автовиробник має намір перейти на випуск електрокарів з 2026 року

Нове покоління бензинових та дизельних двигунів VW стане останнім
фото Shutterstock

Нове покоління бензинових та дизельних двигунів, що будуть встановлені на автомобілі німецького автоконцерну Volkswagen в 2026 році, стануть останніми двигунами внутрішнього згорання в лінійці бренду. Про це повідомляє Bloomberg.

Традиційні автовиробники відчувають все більший тиск зі сторони регуляторів, які вимагають зменшити викиди шкідливих речовин задля боротьби зі змінами клімату, що і спонукало VW повністю перейти на випуск електрокарів в найближчому майбутньому.

«Наші колеги працюють над останньою платформою для автомобілів, які не є нейтральними, з точку зору викидів СО2, – заявив Міхаель Йост, глава стратегічного підрозділу бренду VW. – Ми поступово зводимо використання двигунів внутрішнього згорання до абсолютного мінімуму».

Зазначається, що випуск першого електрокару – хетчбеку Volkswagen I.D. – автовиробника розпочнеться вже за 12 місяців в Німеччині. VW планує вже до 2030 року повністю або частково запустити електрифіковані версії усієї своєї лінійки із понад 300 автомобілів, мікроавтобусів, вантажівок та мотоциклів.

Німецький автовиробник вчергове нагадав, що повністю прихильний цілям Паризької кліматичної угоди, в якому лунає заклик прискорити розгортання транспортних засобів із зниженими обсягами або взагалі без шкідливих викидів.

Як повідомлялось, на початку місяця, автоконцерн повідомив, що має намір випускати та продавати електрокари вартістю до 20 000 євро та захистити робочі місця в ФРН, переорієнтувавши три свої автомобільні заводи на випуск електричних автомобілів.   

Нагадаємо: минулого місяця керівництво Volkswagen повідомило, що планує  вкласти 44 млрд євро у виробництво електрокарів, автономне кермування та нові сервіси мобільності до 2023 року.

Німецький автовиробник BMW нещодавно анонсував, що може змусити свої гібридні моделі переключатись на виключно електричний режим в сильно забруднених районах міст. На думку керівництва компанії, це допоможе BMW конкурувати із суперниками, які випускають електрокари.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті