mind
VW планує випускати електрокари дешевші за Tesla

VW планує випускати електрокари дешевші за Tesla

Німецький автовиробник переорієнтує свої заводи на випуск електрокарів, орієнтовна вартість яких складатиме до 20 тисяч євро

VW планує випускати електрокари дешевші за Tesla
фото pixabay.com

Німецький автоконцерн Volkswagen має намір випускати та продавати електрокари вартістю до 20 000 євро та захистити робочі місця в ФРН, переорієнтувавши три свої автомобільні заводи на випуск електричних автомобілів. Про це повідомляє Reuters.

Volkswagen та інші автовиробники намагаються якомога швидше пристосуватись до нових суворих правил, введених після скандального «дизельгейту». Крім того, минулого місяця керівництво автоконцерну попередило, що автовиробництво в Німеччині стоїть на межі зникнення.

Плани щодо випуску відносно дешевого електрокару Volkswagen, обсягом у 200 тисяч одиниць, буде обговорюватись на засіданні наглядової ради компанії 16 листопада.

Під час зустрічі в листопаді будуть також обговорюватись плани трансформації Volkswagen для того, щоб стати найбільшим в Європі виробником електрокарів. Зміна стратегії автоконцерну відбувається на фоні того, як в європейських містах забороняють проїзд в автівках з дизельними двигунами, змушуючи автовиробників вигадувати нові способи, як захистити 600 000 німецьких промислових робочих місць, 436 000 з яких припадають на автомобільні компанії.

Нагадаємо: німецький автоконцерн Volkswagen спільно зі своїм китайським партнером SAIC Motor розпочинають будівництво великого заводу з виготовлення електромобілів. Завод буде знаходитися біля Шанхая. Марки авто, які випускатимуться на ньому, – Audi, Skoda и Volkswagen, а також акумулятори до них.

Як повідомлялось, через нові стандарти щодо вихлопів у вересні в світі було продано 485 000 автомобілів Volkswagen, що на 18,3% менше, ніж у вересні 2017 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті