Apple знижує ціни на iPhone XR більш як на $300 через низькі продажі

Apple знижує ціни на iPhone XR більш як на $300 через низькі продажі

Однак це за умови, якщо ви принесете на обмін свій попередній «айфон»

Apple знижує ціни на iPhone XR більш як на $300 через низькі продажі
www.apple.com

Ринкова вартість Apple з початку жовтня знизилася на 20% через слабкий попит на iPhone, тож компанія з метою підвищення продажів запровадила нові програми знижок trade-in: якщо при покупці нової моделі власник віддає виробнику старий гаджет – він отримує знижку, пише Bloomberg.

Рішення про надання знижок може бути пов'язано зі слабким попитом на iPhone XS, XS Max і XR, пише видання.

Для виправлення ситуації зі слабкими продажами керівництво Apple залучило деяких маркетологів, перевівши їх з інших проектів. Це сталося приблизно через місяць після надходження в продаж iPhone XS, йдеться в статті.

Відтоді Apple почала агресивну рекламну компанію, в рамках якої тимчасово знизила вартість деяких останніх моделей iPhone.

У неділю 2 грудня Apple вийшла на новий рівень, додавши банер на своєму сайті, який рекламує iPhone XR за $449. Це на $300 менше за офіційну ціну новинки. У примітці внизу сторінки зазначено, що для отримання знижки клієнт може здати свій iPhone 7 Plus, який був випущений два роки тому.

В рамках акції клієнт може утилізувати й інші моделі, наприклад, iPhone X, за які він отримає знижку на iPhone XR в $500.

Цікаво, що Apple навіть приймає телефони деяких інших виробників, наприклад, Blackberry, Google і Samsung, але тільки для безкоштовної переробки і без надання знижки на свої нові моделі. Крім того, користувач може здати на утилізацію планшети, годинник і комп'ютери.

У понеділок постачальник деталей для «айфонів», компанія Сirrus Logic, скоротила прогноз квартальних продажів на 16% через «слабкість ринку смартфонів». Apple також припинила повідомляти статистику продажів iPhone, внаслідок чого інвестори стали непокоїтися, що продажі найважливішого продукту компанії більше не ростуть.

Новий рекламний хід зі знижками може підвищити святкові продажі і допоможе компанії збільшити кількість проданих гаджетів Apple, стверджує Bloomberg.

Однак якщо цей показник суттєво не зросте, аналітики втратять останній аргумент щодо того, чому нові «айфони» погано продаються. Раніше вони вважали, що виною всьому – зависока ціна.

Раніше повідомлялося, що Apple відновлює виробництво iPhone X на фоні низького попиту на iPhone XS.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті