Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
«Укргазвидобування» відкрило четверте родовище за цей рік на Харківщині

«Укргазвидобування» відкрило четверте родовище за цей рік на Харківщині

Запаси відкритого родовища становлять щонайменше 400 млн куб. м

«Укргазвидобування» відкрило четверте родовище за цей рік на Харківщині
Фото: «Укргазвидобування»

АТ «Укргазвидобування» продовжує активні геологорозвідувальні роботи на наявних ліцензіях, відкривши 4 за цей рік родовище у Харківської області, йдеться у повідомленні на сайті видобувної компанії.

«На етапі геологічного вивчення, за оцінкою УкрНДігазу, запаси відкритого родовища становлять щонайменше 400 млн куб. м, а перспективні ресурси родовища загалом можуть становити близько 3,7 млрд куб. м блакитного палива», – повідомили у «Укргазвидобуванні».

Як зазначається, відкриття родовища відбулося в листопаді 2018 року після завершення буріння та випробування пошукової свердловини, яка була закладена за результатами аналізу геологічної будови площі. Геологічну модель родовища було побудовано із використанням програмного комплексу Petrel Schlumberger.

«Сьогодні проводяться роботи з облаштування свердловини та введення її у пробну експлуатацію, а також продовжуються пошуково-розвідувальні роботи на новому родовищі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що цього року вже було відкрито 3 нових родовища у Харківській області на ділянках надр, спецдозволи на які було отримано до 2017 року. Перспективні ресурси чотирьох нових родовищ загалом становлять 8,2 млрд куб. м блакитного палива.

Варто зазначити, що «Укргазвидобування» підтримує рішення Уряду та діяльність Державної служби геології та надр України у напрямку проведення прозорих нафтогазових аукціонів. «І, як наслідок, вже виграло перший нафтогазовий аукціон, придбавши спеціальний дозвіл на користування надрами Липовецької площі. Однак, для того щоб виконати Програму «20/20» та здобути енергонезалежність, УГВ мало б щороку отримувати приблизно 20 спецдозволів на нові ділянки надр», – наголошують у прес-службі видобувної компанії.

Нагадаємо: «Укргазвидобування» повідомляла про відкриття зазначеного родовища ще влітку 2018 року.

Раніше, депутати Харківської облради на останньому засіданні відмовилися надати «Укргазвидобуванню» узгодження на надання спецдозволу на Мажарівско-Южнокобзовську ділянку, але прийняли рішення про погодження надання спеціального дозволу ТОВ «НАЕР Компані» на розробку і видобуток газу на пересічній ділянці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті