Грузинський авіаперевізник вирішив призупинити польоти в Україну

Грузинський авіаперевізник вирішив призупинити польоти в Україну

Myway Airlines скасувала рейси до Києва та Харкова, але обіцяє їх відновити

Грузинський авіаперевізник вирішив призупинити польоти в Україну
фото www.mywayairlines.com

З ряду причин грузинська авіакомпанія Myway Airlines призупинила польоти з Тбілісі до Харкова і до Києва. Про це в інтерв’ю «Першому каналу» Грузії  розповів комерційний директор компанії Ігор Апциаурі.

Зазначається, що поки що компанія, з огляду на зменшення пасажиропотоку та ряду інших причин, припиняє усі польоти, крім Тель-Авіва, але планує їх відновити пізніше.

«На даному етапі, на жаль, ми змушені скасувати польоти, це стосується зимнього сезону. Залишаються лише рейси Тбілісі – Тель-Авів. Інші рейси буде відновлено з кінця березня, з літнього навігаційного сезону, – пояснив Апциаурі. – У порівнянні з нашими прогнозами, з огляду на пасажиропотік, ми маємо гірший пасажиропотік. Також вплинули і останні події в Україні. Спочатку, ми призупинили рейс в Харків, а тепер змушені зупинити його до Києва».

Крім того, на період «простою» авіакомпанія запланувала модернізацію системи продажів та планову технічну перевірку літаків, які утруднили б здійснення рейсів.

Апциаурі також зазначив, що його компанія мала певні проблеми на початку року із отриманням дозволів та частот, через що літній сезон, фактично провалився. Втім він додав, що наразі усі ці проблеми вже вирішено.

Нагадаємо: авіакомпанія Bulgaria Air скасувала прямі рейси Одеса – Софія до 16 грудня включно у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло