Аграрний гігант «Нібулон» планує побудувати новий річковий порт

Аграрний гігант «Нібулон» планує побудувати новий річковий порт

Проект передбачає будівництво річкового порту на Херсонщині

Аграрний гігант «Нібулон» планує побудувати новий річковий порт
Фото «Нібулон»

Один із найбільших операторів зернового ринку України «Нібулон» планує побудувати річковий порт в селі Олександрівка Білозерського району Херсонської області. Як повідомили в прес-службі підприємства, відповідний проект представлений генеральним директором компанії Олексієм Вадатурським на засіданні Ради регіонального розвитку Херсонської області.

«Цей порт – велика перспектива для розвитку всієї Херсонщини. Це надскладне завдання і дуже великі інвестиції, але наша компанія здатна це зробити всього за п'ять років. Тому все залежить тільки від вас, еліти Херсонщини, від вашого прийняття рішення, від готовності відстоювати інтереси рідного краю перед вищими ешелонами влади», – сказав А. Вадатурський.

Глава «Нібулона» зазначив, що компанія планує в найближчі два роки переорієнтувати практично всі вантажі на Дніпро і збільшити перевезення річковим транспортом до 4 млн. тонн.

Нагадаємо: раніше Mind писав, що «Нібулон» інвестує $19 млн в будівництво річкового перевантажувального терміналу в Запорізькій області.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло