Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Українські моряки мають важкі поранення ніг, в деяких ампутовані пальці рук – ВМС України

Українські моряки мають важкі поранення ніг, в деяких ампутовані пальці рук – ВМС України

Стан полонених українців не такий задовільний, як про це повідомляє російська омбудсмен

Українські моряки мають важкі поранення ніг, в деяких ампутовані пальці рук – ВМС України
фото ТАСС

Військовополонені українські моряки, які перебувають в московському СІЗО, мають важкі поранення ніг, в одного з них ампутовано пальці рук, повідомила радник командувача ВМС Вікторія Христенко в ефірі телеканалу «Прямий», інформує Інтерфакс-Україна.

«Троє моряків знаходяться в «Матросской тишине». Ні відео, ні підтвердження про характер поранень наші консули офіційно не отримали, крім того, що нібито поранених відвідала омбудсмен Москви. У одного з хлопців важке поранення ніг, те, що він пересувається з милицями – ні про що не говорить, адже ми не бачимо його поранень і яку йому зробили операцію в ізоляторі. У одного з хлопців травматична ампутація пальців кисті», – сказала Вікторія Христенко.

Ця інформація отримана від волонтерів, які допомагали морякам під час перебування в Сімферопольському СІЗО, зазначила вона.

Тим часом уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова напередодні заявила, що відвідала трьох поранених українських моряків у медичній частині СІЗО «Матросская тишина» і не виявила жодних проблем.

За словами омбудсмена, пораненим надається вся необхідна медична допомога, вони забезпечені необхідними препаратами, медики оцінюють отримані ними травми як поранення легкого ступеня тяжкості, лікування вже дає позитивну динаміку, написала Москалькова на своїй сторінці в Instagram.

«На умови скарг не надійшло, вони утримуються в медчастині, в просторих, чистих камерах з великими вікнами», – зазначила Москалькова, додавши, що спілкувалася з військовополоненими близько 2-х годин.

Нагадаємо, глава ВМС України Ігор Воронченко  запропонував себе в обмін на полонених українських моряків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті