Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
В Україні почали тренувати мозок для боротьби з дефіцитом уваги та пам'яті
Реклама

В Україні почали тренувати мозок для боротьби з дефіцитом уваги та пам'яті

Під час процедури мозок людини протягом 15-30 хвилин стимулюється за допомогою різних звукових і візуальних подразників

В Україні почали тренувати мозок для боротьби з дефіцитом уваги та пам'яті

Київська клініка інноваційної медицини SQLAB першою в Україні пропонує технологію динамічного нейрофідбека. Ця процедура навчає мозок працювати ефективно в умовах стресу, підвищує увагу та пам'ять. Послуга доступна вже з 6 грудня.

«Завдяки нейрофідбеку ви зможете відкрити нові грані свого мозку. Якщо ви – людина з амбітними цілями, а ваша кар'єра залежить від стресостійкості та вміння швидко приймати рішення, без додаткових ресурсів не обійтися. Клініка SQLAB пропонує поліпшити ефективність мозку за допомогою технології нейрофідбека. Ця терапевтична методика «навчання» мозку не має протипоказань. Завдяки їй поліпшуються пам'ять, увага, підвищується стійкість до стресів», – пояснює засновник першої клініки біохакінга SQLAB Святослав Ханенко.

Під час процедури мозок людини протягом 15-30 хвилин стимулюється за допомогою різних звукових і візуальних подразників. Система збирає інформацію про те, як ви на них реагуєте, а штучний інтелект, розроблений Microsoft, посилає гармонізуючі імпульси. Таким чином мозок «навчається» реагувати на стрес так, щоб це не заважало його ефективності. Нейрофідбек покращує пам'ять, увагу та здатність приймати швидкі рішення навіть в найнесприятливіших умовах.

«Умовно кажучи, нейрофідбек – це те, що дозволить вам не «тупити» в будь-яких ситуаціях. Особливо, якщо мозок – ваш основний інструмент в роботі, й ви час від часу відчуваєте, що починаєте гірше сприймати інформацію або забувати якісь дрібниці», – пояснює засновник першої клініки біохакінгу SQLAB Святослав Ханенко. Він також додає: «Ефект можна помітити вже після першої процедури, але повний курс складається з десяти. Кожна процедура займає не більше 15-30 хвилин. Ви, немов після хорошого тренування, починаєте відчувати ті м'язи, про які навіть не здогадувалися. Тільки мова йде не про м'язи, а про здібності нашого мозку».

Ця технологія вже давно використовується у США та Європі як один із способів апгрейду когнітивних здібностей людини. Нейрофідбек також сприяє лікуванню епілептичних припадків, тривожності, посттравматичних станів та іншого. Він не має протипоказань, тому для процедури не потрібно ніяких виснажливих оглядів.Достатньо буде проконсультуватися з сімейним лікарем, щоб визначити мету, а пізніше виміряти ефективність технології.

Технологія нейрофідбека була розроблена в 60-70-тих роках минулого століття. У 1968 році нейробіолог Каліфорнійського університету Беррі Стерман з'ясував, що цей метод допомагає котам впоратися з нападами епілепсії, а пізніше відзначив позитивні результати також і при роботі з людьми.

SQLAB стала першою в Україні клінікою, де пропонують цю послугу. SQLAB – це інноваційна клініка, яка спеціалізується не на лікуванні діагнозів, а на управлінні здоров'ям людини та запобіганні хворобам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті