Захворіло у світі
112,590,567
Померло у світі
2,498,273
Вилікувалось у світі
63,535,290
Захворіло в Україні
1,325,841
Померло в Україні
25,596
Вилікувалось в Україні
1,159,311
У центрі Страсбурга внаслідок стрілянини загинуло троє людей, поліція переслідує терориста

У центрі Страсбурга внаслідок стрілянини загинуло троє людей, поліція переслідує терориста

Нападник уже порушував закон і відомий поліції як небезпечна особа

У центрі Страсбурга внаслідок стрілянини загинуло троє людей, поліція переслідує терориста
Twitter @CityLondonAlan

За останньою інформацією, не менше трьох людей убито (за оновленими даними від Reuters) і близько десяти отримали поранення в результаті стрілянини в центрі Страсбурга, повідомляє міська поліція, на яку посилається ВВС. П'ятеро поранених у критичному стані.

Інцидент стався поруч з різдвяним ярмарком на площі Клебер у центрі міста, правоохоронці оточили цей район.

У центрі Страсбурга внаслідок стрілянини загинуло четверо людей, поліція переслідує терориста
Twitter

МВС Франції повідомило, що особистість нападника встановлена, і що раніше він уже мав проблеми з законом та відомий спецслужбам як людина, що становить загрозу національній безпеці. Злочинець озброєний автоматичною зброєю. Поліція розглядає цей випадок як терористичний акт.

Після перестрілки з правоохоронцями нападнику вдалося втекти. За деякими даними, злочинець поранений. Про його мотиви поки не повідомляється.

ОНОВЛЕНО: за даними Reuters, поліція оточила нападника і загнала в глухий кут – він переховується в магазині на вулиці Епіналь. Спецоперація триває.

За інформацією з соцмереж, підозрюваний – 29-річний Черіф Чекатт (Chérif Chekatt), відомий своїми антиізраїльськими поглядами, кілька його фото підписані закликами «Звільніть Палестину». Напередодні поліція здійснила в його будинку обшук з зв'язку з можливою причетністю до пограбування, яке було влітку.

Страсбург – місто на сході Франції, у ньому знаходиться Європейський парламент, Рада Європи, а також численні установи та органи Євросоюзу.

Один з очевидців розповів ВВС, що серед загиблих – турист із Таїланду. Перехожі намагалися надати йому допомогу на місці, але спроби виявилися безрезультатними.

Перші кадри з місця стрілянини:

«О 8.00 вечора пролунало два одиночні постріли, і люди побігли геть від цього місця, – розповів очевидець. – Я зайшов за ріг і побачив, що на мосту лежить чоловік з двома пораненнями в голову. Ми намагалися повернути його до життя і віднесли його в ресторан, де протягом 45 хвилин робили йому штучне дихання».

Центр міста залишається оточеним. Будівля Європарламенту заблокована, з неї нікого не випускають.

Франція залишається в стані підвищеної небезпеки терористичних нападів з боку ісламських екстремістів з початку 2015 року. За ці роки в результаті серії терористичних атак було вбито близько 240 людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті