Насіров заявив про готовність повернутись до роботи на посаді голови ДФС

Насіров заявив про готовність повернутись до роботи на посаді голови ДФС

Суд постановив виплатити йому близько 183 000 грн за «вимушений прогул» через звільнення

Насіров заявив про готовність повернутись до роботи на посаді голови ДФС
Фото УНІАН

Поновлений судом на посаді голови Державної фіскальної служби (ДФС) Роман Насіров очікує в середу рішення Кабінету міністрів про свій вступ на посаду глави ДФС і готовий продовжити роботу на цій посаді, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Відповідно до рішення суду я вже відновлений на посаді. Зараз потрібна формальна процедура, а саме рішення Кабміну для того, щоб я вступив в повноваження на посаді голови Державної фіскальної служби. Я очікую, що Камбін це зробить сьогодні і фактично сьогодні або завтра зможу продовжити роботу на посаді», – сказав Насіров в ефірі телеканалу  112 у середу.

При цьому він підкреслив, що рішення суду про поновлення його на посаді є обов'язковим для виконання, «і невиконання рішення – це буде протизаконна ще одна дія».

Чиновник підкреслив, що в уряді вже є як відповідне судове рішення, так і виконавче провадження на виконання рішення суду.

«Уряд може теоретично вирішити оскаржити, але, по-перше, вони повинні виконати рішення суду – це прописано в рішенні, і відновити мене на посаді. ...суд визнав протиправним і незаконним рішення про звільнення», – сказав Насіров.

На питання, чи приступить він до виконання обов'язків після відновлення на посаді глави ДФС, чи відразу звільниться, чиновник сказав: «приступлю до обов'язків і буду працювати».

«Я вважаю, що треба повертатися, працювати далі, показати реальну боротьбу і з контрабандою, і тією тіньовою економікою, яка знову пішла в тінь. І зробити так, щоб бюджет зростав не на 10% на рік, а на 20–30%», – зазначив Насіров.

Відповідаючи на питання про компенсацію коштів за час його відсутності на роботі в ДФС, він сказав, що суд постановив виплатити йому близько 183 000 грн за «вимушений прогул» через звільнення. При цьому Насіров зазначив, що готовий надати ці кошти для оплати послуг захисників українських моряків, які утримуються в полоні в РФ.

Насіров також заявив, що готовий брати участь у президентській кампанії. «Від президентських амбіцій не відмовився і відмовлятися не буду. Я думаю, це кроки, які будуть в наступному році», – сказав він.

Нагадаємо: напередодні суд поновив Насірова на посаді голови ДФС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло