Дорожче, ніж у Меркель: «Автобаза» купила для Порошенка два автомобілі Mercedes за 36,1 млн грн

Дорожче, ніж у Меркель: «Автобаза» купила для Порошенка два автомобілі Mercedes за 36,1 млн грн

Ціну при закупівлі зменшили на 6 млн грн

Дорожче, ніж у Меркель: 	«Автобаза» купила для Порошенка два автомобілі Mercedes за 36,1 млн грн
Фото: Shutterstock

Держорганізація «Автобаза Державного управління справами» за результатами тендеру замовила СП у формі ТОВ «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц» дві автівки Mercedes-Benc S-600 у кольорі «чорний металік» за 36,01 млн грн. Про це з посиланням на дані системи ProZorro пишуть Наші гроші.

11 грудня автобаза уклала угоду з постачальником автомобілів про їх купівлю за 41,98 млн грн, але 12 грудня була укладена додаткова угода про узгоджене зменшення ціни на 6 млн грн.

Закупівля «мерседесів» відбулася за переговорною процедурою, оскільки замовник двічі відміняв тендер через відсутність достатньої кількості учасників. У червні і липні «Автобаза» оголошувала відкриті торги на придбання «мерседесів» очікуваною вартістю 42,43 млн грн.

Тоді обидва рази пропозицію подавало лише ТОВ «Кар тюнiнг ексклюзив», яке пропонувало дешевші броньовані автомобілі Maybach 650 за 30,37 млн грн.

Один з автомобілів вартістю 17,57 млн грн (близько $625 000) матиме пакет бронювання найвищою мірою захисту VR10, оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, холодильний відсік, аудіосистему з навігацією, автоматичну систему кондиціонування повітря, автоматичний кондиціонер в задній частині салону, функцію пам’яті для задніх сидінь, пакет обробки шкірою, пакет декоративних елементів «Ексклюзив», відеокамеру кругового огляду, пакет пам’яті, систему пожежогасіння, декоративні елементи: тополь чорний полірований.

Другий автомобіль вартістю 18,44 млн грн (близько $660 000) теж матиме пакет бронювання найвищою мірою захисту VR10 та подібні опції, як у першого «мерседеса». Крім того, оббивку – чорна шкіра «ексклюзив порцелян», задня частина салону з перегородкою, систему нічного бачення, ТВ-тюнер, мультімедійну систему для пасажирів задніх сидінь, систему захисту салону.

Відомо, що, наприклад, президент Франції Еммануель Макрон їздить на службовому кросовері Citroen DS7 Crossback, який коштує орієнтовно $60 000, що удесятеро дешевше від автомобілів ДУСі.

ЗМІ повідомляли, що у серпні цього року канцлера Німеччини Ангелу Меркель під час її візиту до Вірменії возили на броньованому BMW 750, який обслуговує президента Вірменії. Орієнтовна вартість подібної автівки – $340 000.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло