Суд США повторно перегляне рішення щодо заборони iPhone, на якій вже рік наполягає Qualcomm

Суд США повторно перегляне рішення щодо заборони iPhone, на якій вже рік наполягає Qualcomm

Комісія з міжнародної торгівлі США перевірить чи правильним було попереднє рішення з цього питання

Суд США повторно перегляне  рішення щодо заборони iPhone, на якій вже рік наполягає Qualcomm
фото pixabay.com

Комісія з міжнародної торгівлі США (ITC) заявила, що повторно перегляне рішення щодо заборони імпорту деяких моделей «айфонів» в США. Запит було ініційовано компанією Qualcomm, яка обвинувачує Apple в порушенні її патентів в певних моделях. Про це повідомляє Reuters.

Qualcomm подав позов до суду проти Apple в липні 2017 року, стверджуючи, що iPhone з чіпами компанії Intel порушують шість патентів.

Зазначається, що Qualcomm не обвинувачує Intel у порушенні патентів під час виготовлення чіпів, натомість має претензії до того, яким чином Apple використала їх в iPhone.

Пізніше Qualcomm виключила претензії щодо трьох патентів, для пришвидшення процесу розгляду позову.

Як повідомлялось, у вересні суддя ІТС Томас Пендер, який зараз вийшов на пенсію, визнав, що купертінський технологічний гігант порушив лише один з патентів. Заборону на імпорт, що було однією з вимог Qualcomm, було відхилено.

Тепер ІТС збирається повторно розглянути справу, щоб ретельно перевірити чи правильним було рішення не вводити заборону на імпорт.

Кінцеве рішення з цього питання має бути прийняте до 19 лютого.

Нагадаємо: у Китаї суд прийняв рішення заборонити продажі iPhone. Заборона пов'язана з позовом Qualcomm – американська компанія вже кілька років веде з Apple патентні суперечки. Під заборону потрапили всі моделі девайсів Apple, окрім «айфонів» останнього покоління

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті