«Кернел» отримає $48 млн кредиту від ЄБРР
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

«Кернел» отримає $48 млн кредиту від ЄБРР

Виділення довгострокового кредиту ухвалила рада директорів фінансової інституції

«Кернел» отримає $48 млн кредиту від ЄБРР
Фото: pixabay.com

Європейський банк реконструкції та розвитку виділить довгостроковий кредит у розмірі до $48 млн аграрній групі «Кернел». Відповідний проект ухвалила рада директорів банку на засіданні в четвер, 13 грудня, повідомив агентству Інтерфакс-Україна старший радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов.

За інформацією на сайті ЄБРР, окремі довгострокові інвестиції будуть спрямовані в інфраструктуру агробізнесу Kernel Group для підтримки її стратегії сталого розвитку.

Згідно з інформацією на сайті ЄБРР, загальну вартість проекту оцінюють у $110 млн.

У жовтні повідомлялося, що Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) також планує надати аграрній групі «Кернел» довгострокове фінансування – в розмірі до $250 млн. Воно має піти на покриття капітальних витрат на 2019 фінансовий рік (почався з 1 липня 2018 року).

«Проект складається з фінансування двох зернових силосів для зберігання зерна, терміналу з переробки і зберігання зерна в Чорноморському порту, п'яти ТЕЦ і заводу з переробки насіння соняшнику», – інформували в ЄІБ. За інформацією банку, загальна вартість проекту становитиме $519 млн.

Раніше Mind писав, що Європейський інвестиційний банк думає дати «Кернелу» $250 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті