Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Наглядову раду «Укрпошти» очолив колишній топ-менеджер Danone

Наглядову раду «Укрпошти» очолив колишній топ-менеджер Danone

На першому засіданні наглядової ради обраний голова і сформовані комітети

Наглядову раду «Укрпошти» очолив колишній топ-менеджер Danone
Фото Facebook "Укрпошта"

Головою наглядової ради національного поштового оператора «Укрпошта» стане колишній член правління компанії Danone – бельгійський менеджер Бенуа Плескоту, пише Уніан із посиланням на прес-службу компанії.

Під час зборів також сформовані комітет з питань аудиту, головою якого обрано Якуба Карновскі, комітет з питань призначень та визначення винагороди посадовим особам товариства, головою якого обрано Оксану Волчко, комітет з цифрової трансформації, головою якого обрано Олександра Озерана, комітет з поштової логістики та посилок, головою якого обрано Йона Салювеера.

Як зазначили в «Укрпошті», Бенуа Плеска має більше 20 років досвіду роботи на управлінських позиціях та в якості члена і голови правління в міжнародних компаніях в Східній та Західній Європі, в тому числі в Україні. Мав досвід роботи в Національній поштовій службі Румунії, де готував компанію до приватизації та керував процесом фінансової реструктуризації її боргів.

Також стало відомо, що сьогодні Міністерство інфраструктури підпише контракти з членами наглядової ради. Головою наглядової ради призначений менеджер Бенуа Плескоту (Бельгія), який раніше входив до складу правління компанії Danone.

Раніше Mind писав, що Порошенко пропонує надати 500 млн грн на компенсацію збитків «Укрпошти».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті