Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
BMTS Technology планує відкрити власний R&D-центр у Львові

BMTS Technology планує відкрити власний R&D-центр у Львові

Наступним кроком стане відкриття виробництва, яке потребуватиме кілька сотень технічних професіоналів

BMTS Technology планує відкрити власний R&D-центр у Львові
Фото Facebook / Roman Matys

Компанія BMTS Technology, виробник турбін для автомобільних двигунів заявила про початок підготовки у Львові відкриття власного центру наукових досліджень та розробок (Research and Development/ R&D) і працевлаштування близько 40 висококваліфікованих професіоналів інженерних та технічних спеціальностей.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник управління інвестиційної політики Львивської ОДА Роман Матис.

«На цьому тижні відбулася зустріч з компанією BMTS Technology, виробником турбін для автомобільних двигунів у підсумку якої компанія заявила про початок підготовки у місті Львові відкриття власного R&D центру і працевлаштування близько 40 висококваліфікованих професіоналів інженерних та технічних спеціальностей», – написав він.

Підбиваючи підсумки 2018 року, а також моєї роботи над проектом Invest in Lviv region протягом трьох останніх років, я...

Posted by Roman Matys on Friday, 14 December 2018

За його словами, вже пізніше, другим кроком стане відкриття виробництва, яке потребуватиме кілька сотень технічних професіоналів.

«Отже можна ставити галочку «Залучення інвестора для відкриття R&D центру», – наголосив Матіс.

Раніше у Лвівській ОДА повідомляли, що інвестиційний проект передбачає будівництво нового заводу площею близько 8000 кв. м, розрахований на близько 400 кваліфікованих працівників, які обслуговуватимуть  експортний ринок Центральної та Східної Європи.

BMTS Technology – глобальный виробник вихлопних турбокомпресорів, заснований Robert Bosch GmbH та MAHLE GmbH у 2008 році під назвою Bosch Mahle Turbosystems GmbH. Перший завод компанія відкрила у 2012 році в Австрії. Пізніше, у 2018 році, компанію було продано пріватному інвестору FountainVest Partners (Гонконг), після чого компанія працює під новою назвою BMTS Technology. Як зазначається на сайті виробника, компания розробляє та виробляє вихлопні турбокомпресори для автомобілів, легких комерційних автомобілів та позашляховиків на власних заводах у Європі, Азії та Америці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті