Apple придумала спосіб, як обійти заборону на продаж айфонів у Китаї

Apple придумала спосіб, як обійти заборону на продаж айфонів у Китаї

Для цього компанія оновить програмне забезпечення в тих моделях, до яких має претензії Qualcomm

Apple придумала спосіб, як обійти заборону на продаж айфонів у Китаї
скрін-шот Youtube

Американська компанія Apple, зіткнувшись із судовою забороною на продаж своїх старих моделей iPhone в Китаї у зв'язку з можливим порушенням патентів Qualcomm Inc, заявила в п'ятницю, що оновить програмне забезпечення iPhone для китайських користувачів, щоб обійти заборону.

Про це повідомляє Reuters.

Apple проведе оновлення програмного забезпечення на початку наступного тижня, «щоб усунути будь-яку стурбованість з приводу дотримання нами порядку», йдеться в повідомленні, поширеному компанією.

Компанія уточнила, що оновлення буде направлено на усунення «незначних проблем функціоналу двох патентів», які розглядалися в її судовій суперечці з американським виробником чипів Qualcomm в китайському суді.

Нагадаємо, в Китаї рішенням суду заборонили продавати айфони. Зокрема йдеться про такі моделі: iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus и iPhone X, які продаються з більш старими версіями операційної системи iOS.

Суд дійшов висновку, що Apple порушила два патенти, які належать Qualcomm. Один із патентів пов'язаний з функцією редагування фотографій на пристроях Apple, інший – з управлінням додатками за допомогою сенсорного екрану iPhone.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло