Саломе Зурабішвілі сьогодні офіційно вступила на посаду президентки Грузії

Саломе Зурабішвілі сьогодні офіційно вступила на посаду президентки Грузії

Інавгурація проходила у замку Батоніс у місті Телаві

Саломе Зурабішвілі сьогодні офіційно вступила на посаду президентки Грузії
Фото: pixabay.com

Під час інавгурації Саломе Зурабішвілі сьогодні офіційно вступила на посаду президентки Грузії. про це повідомляє Грузія Online.

Інавгурація проходила у замку Батоніс у місті Телаві. На церемонію запросили 1800 гостей, зокрема були присутні президент Вірменії Армен Карапетян і колишній президент Франції Ніколя Саркозі.

«Я, Президент Грузії, перед Богом і народом клянусь, що буду захищати Конституцію Грузії, незалежність, цілісність і неділість країни, добросовісно виконувати обов'язки gрезидента, піклуватися про безпеку та добробут громадян моєї країни, про відродження та могутність мого народу та вітчизни», - казала Зурабішвілі.

Також вона нагадала про Москву, наголосивши, що окупація грузинських територій Росією та викрадення громадян Грузії на окупаційній межі є неприйнятними.

Сама Зурабішвілі приїхала в Грузію тільки в 2003 році – вона народилася у Франції та близько 30 років працювала дипломатом у французькому МЗС. Уже в березні 2004 року вона стала міністром закордонних справ Грузії, однак через рік її усунули від виконання, і нинішня кандидатка в президенти перейшла в опозицію до Міхеїла Саакашвілі. Раніше  Зурабішвілі не раз критикували за «проросійську позицію».

Наприкінці листопада стало відомо що саме вона перемагає на президентських виборах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті