Курс на ЄС і НАТО: Порошенко наполягає на прийнятті у другому читанні зміни до Конституції України

Курс на ЄС і НАТО: Порошенко наполягає на прийнятті у другому читанні зміни до Конституції України

Разом з цим президент зазначив, що у наступні 5 років Україна має виконати три найважливіших завдання в областях національної безпеки, економіки і міжнародної політики

Курс на ЄС і НАТО: Порошенко наполягає на прийнятті у  другому читанні зміни до Конституції України
Президент Петро Порошенко
фото Офіційний сайт Президента України

У наступні 5 років Україна має виконати три найважливіших завдання в областях національної безпеки, економіки і міжнародної політики. Про це в ході прес-сконференції повідомив президент Петро Порошенко.

Так, потрібно досягти миру на основі національних інтересів України, подолати наслідки економічної кризи, викликаної війною, і забезпечити зростання рівня життя, а також досягти критеріїв для вступу країни в ЄС і НАТО.

Разом з цим, президент наполягав, щоб Верховна рада прийняла у другому читанні зміни до Конституції України щодо закріплення курсу країни на ЄС і НАТО в лютому наступного року.

«Буду наполягати, щоб уже в лютому Верховна Рада підтримала їх у другому читанні. Сподіваюся, що це буде зроблено, оскільки два рази Верховна Рада конституційною більшістю підтримала ці зміни в Конституцію. І сподіваюся, що вже в лютому вони вступлять в силу», – повідомив він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті