«Автоцивілку» від АСКА тепер можна купити через Viber
Реклама

«Автоцивілку» від АСКА тепер можна купити через Viber

Клієнт отримує електронний поліс на свій e-mail одразу ж після сплати страхового платежу

«Автоцивілку» від АСКА тепер можна купити через Viber
Фото: Shutterstock

Партнер страхової компанії «АСКА» Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запустив сервіс – оформлення через месенджер Viber страхового поліса ОСЦПВ з онлайн оплатою та миттєвим отриманням поліса на e-mail.

Скористатися новим сервісом можуть як клієнти ПУМБ, так і клієнти інших банків. Щоб оформити поліс, необхідно в меню банкінгу ПУМБ у Viber перейти в розділ «Автоцивілка (ОСЦПВ)». Далі потрібно внести дані паспорта, ІПН та інформацію про транспортний засіб.

Згідно з українським законодавством, поліс ОСЦПВ може бути як у паперовому, так і в електронному вигляді. Оформлення страховки через банкінг ПУМБ у Viber передбачає обидва варіанти: при оформленні паперового поліса він буде безкоштовно доставлений клієнтові на вказану адресу протягом 3-5 робочих днів. Оформивши електронний поліс, клієнт його отримає на e-mail відразу ж після оплати страхового платежу. Оплата відбувається online через сервіс PayHub – у Viber приходить коротке посилання, перейшовши за яким потрібно ввести реквізити карти та оплатити поліс.

Нагадаємо, страхова компанія «АСКА» має 3,5 зірки у Рейтингу страхових компаній Mind, що відповідає стабільному рівню привабливості страхової компанії для клієнтів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті