Захворіло у світі
98,782,736
Померло у світі
2,121,681
Вилікувалось у світі
54,482,189
Захворіло в Україні
1,191,812
Померло в Україні
21,861
Вилікувалось в Україні
947,514
ЄІБ надасть Україні кредит в 50 млн євро для поліпшення транспортної інфраструктури

ЄІБ надасть Україні кредит в 50 млн євро для поліпшення транспортної інфраструктури

Разом з цим буде надано грант в 10 млн євро на підтримку системи вищої освіти

ЄІБ надасть Україні кредит в 50 млн євро для поліпшення транспортної інфраструктури
Фото: Shutterstock

Вчора, 17 грудня, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) погодив з українським урядом ряд фінансових угод, зокрема, сторони підписали угоду про виділення кредиту в 50 млн євро на поліпшення транспортної інфраструктури та гранту на 10 млн євро – на підтримку системи вищої освіти. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, кредит  в 50 млн євро буде спрямовано на транспортні проекти, зокрема, на підвищення рівня безпеки дорожнього руху, повідомлення, управління і контролю за рухом.

На першому етапі проект сфокусується на інтелектуальних транспортних системах національних доріг, будівництві відсутнього ділянки північного дорожнього об'їзду Тернополя уздовж розширеної мережі TEN-T (Транс'європейська транспортна мережа).

Разом з цим, грант в 10 млн євро буде доступний з фонду E5P (Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та навколишнього середовища).

В ЄІБ зазначили, що раніше даний освітній проект вже отримав позику від банку в розмірі 120 млн євро і 30 млн євро – від Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO).

Кошти підуть на фінансування семи університетів в Чернігові, Харкові, Києві, Львові, Полтаві, Сумах та Вінниці для скорочення споживання енергії в будівлях.

Раніше повідомлялось, що ЄС підтвердив намір виділити Україні 54 млн євро на енергоефективність.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті