Скандальну багатоповерхівку на Борщагівці добудують за 638,34 млн грн

Скандальну багатоповерхівку на Борщагівці добудують за 638,34 млн грн

До кінця квітня 2021 року по вулиці Сім'ї Сосніних, 4 завершать недобудований збанкрутілим попереднім забудовником 25-поверховий житловий будинок

Скандальну багатоповерхівку на Борщагівці добудують за  638,34 млн грн
Фото: pixabay.com

За результатами тендеру 10 грудня, КП  «Житлоінвестбуд-УКБ» замовило ТОВ «ЕталонБуд» завершення будівництва житла за скоригованим проектом в Святошинському районі Києва за 638, 34 млн грн. Про це з посиланням на дані системи ProZorrо пишуть «Наші гроші».

Так, до кінця квітня 2021 року по вулиці Сім'ї Сосніних, 4 завершать недобудований збанкрутілим попереднім забудовником ТОВ «Київвисотбуд» 25-поверховий житловий будинок з секцій А, Б1, Б2, В, а також трансформаторні підстанції, паркінг і зовнішні мережі.

На заробітну плату піде 79,81 млн грн або 13% від загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 7% – 43,16 млн грн.

Ціна угоди на 0,01% нижче очікуваної вартості закупівлі в 638,41 млн грн.

Столичний «ЕталонБуд.» зі статутним капіталом 1 000 грн був зареєстрований в лютому 2016 року. Його засновником і директором є заслужений будівельник Володимир Володченко. Він також володіє ТОВ «Житлопромбуд» з Валерієм Володченко і ПП «Здорова нація» з Іриною Проніной. Раніше йому також належало київське ПСП «Еталон-2В», нині записане на Андрія Хоменка з Київщини, і ТОВ «Еталон Буд», яке переоформлено в Маріуполі на Максима Литвиненка з Чернігівщини.

Всього з 2016 року переможець отримав підрядів виключно у «Житлоінвестбуд» на 899,18 млн грн, з яких нинішній – найбільший.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Будівельна компанія» ЗЗБК №1 «Сергія Алексєєва і Василя Іванченко, причому ніхто не знижував ціну в ході аукціону. Іванченко разом з Нонною Купоревой володіє ТОВ» Фінансова компанія «Столиця», співвласником якого колись був нині покійний Андрій Беломесяцев, екс-заступник головного архітектора Києва (1996-2004 роки). Іваченко і Беломесяцев володіли низкою будівельних фірм в Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло