«Цитрус» запустив в онлайн найзручнішу безвідсоткову розстрочку
Pekлama

«Цитрус» запустив в онлайн найзручнішу безвідсоткову розстрочку

«Покупка частинами» доступна всім користувачам monobank і не потребує додаткових підтверджень – обрати й оплатити покупку можна на сайті citrus.ua

«Цитрус» запустив в онлайн найзручнішу безвідсоткову розстрочку

Ключова перевага послуги «Покупка частинами» – повна відсутність будь-яких комісій банку. Вартість товару залишається незмінною, користувач сам обирає кількість платежів, що сплачуються рівними частинами. Важлива відмінність цього виду оплати – оформлення покупки відбувається на сайті в режимі онлайн і не вимагає ніяких додаткових перевірок з боку магазину або банку – користувачу потрібно лише підтвердити перший платіж у застосунку monobank.

Як це працює?

Процедура оформлення такої покупки в інтернет-магазині citrus.ua нічим не відрізняється від будь-якої іншої, потрібно лише бути клієнтом monobank (мати карту та встановлений застосунок). І вибрати серед варіантів оплати «Покупка частинами monobank (АТ «Універсал Банк»)» і кількість платежів. Після оформлення замовлення необхідно підтвердити перший платіж у застосунку monobank. Всі інші платежі будуть щомісяця зніматися автоматично у день покупки.

Які товари можна купити на таких умовах?

Для оформлення розстрочки покупка повинна відповідати двом простим вимогам: сума покупки, що оформлюється повинна перевищувати 1000 гривень і не перевищувати доступного для клієнта ліміту розстрочки, який можна дізнатися в меню програми «Розстрочка». Ніяких інших обмежень на кількість товарів в покупці або кількість оформлюваних розстрочок немає. Оформлену розстрочку можна погасити достроково без комісії та прихованих платежів.

«Наші покупці завжди можуть бути впевнені в тому, що «Цитрус» робить їх життя комфортнішим і приємнішим, пропонуючи не тільки кращі гаджети, але й сучасні, зручні в першу чергу для покупців, варіанти оплати», – коментує запуск послуги Юлія Дробишева, директор з PR в мережі магазинів «Цитрус», – «Нам дуже близька по духу команда monobank, що розробляє кращий в країні застосунок для мобільного банкінгу. Немає сумнівів, що нова послуга буде користуватися попитом у наших покупців – справжніх піонерів технологій, які із задоволенням випробовують на собі усі технологічні новинки та передові рішення, що наближають майбутнє і створюють яскравий настрій!».

Чому це вигідно?

Покупець сам контролює розмір і кількість платежів, але найголовніше – для оформлення такої розстрочки не потрібно чекати її схвалення з боку банку, вся процедура повністю проходить в онлайн і так само швидко, як при повній оплаті покупки банківською картою. Ніяких комісій за розстрочку, ніяких прихованих платежів, і навіть ніяких нагадувань про чергову щомісячну оплату.

«Ми раді вітати «Цитрус» серед наших перших партнерів «Покупка частинами». Тепер покупці «Цитрус» можуть розбити покупку на зручну кількість платежів. Для покупця ця послуга повністю безкоштовна, навіть при оплаті в рахунок кредитних коштів. Що важливо, зараз покупку можна оформити тільки на citrus.ua, але вже днями така можливість з'явиться й в усіх магазинах «Цитрус», – зазначив Анатолій Рогальський, маркетинг-директор monobank | Universal Bank.

Про «Цитрус»

«Цитрус» – національна мережа магазинів гаджетів та інноваційних технологій, має статус Apple Authorized Reseller, а також є лідером з продажу техніки Apple в Україні. Працює з 2000 року. Сьогодні «Цитрус» – це провідний інтернет-магазин citrus.ua та мережа з 50 магазинів, що працюють в унікальному для України форматі інноваційних розважальних центрів з відкритим доступом до товарів, інтерактивними зонами віртуальної реальності, електротранспорту, пристроїв розумного будинку. «Цитрус» розвиває власну мережу авторизованих сервісних центрів та пунктів прокату електротранспорту, а також освітніх проектів «ЦеХАБ» та «Цитрус Академія» у флагманських магазинах мережі.

Website: www.citrus.ua
Facebook: www.facebook.com/citrus.ua
Instagram: https://www.instagram.com/citrus_ua/
Інформаційний відеоблог про техніку і аксесуари «Гаджетаріум»

Про monobank

monobank – роздрібний продукт АТ «Універсал Банк», який виник у рамках співпраці з командою Fintech Band. Проект налічує понад 620 000 користувачів кредитних карток і однойменної програми, що входить в український топ популярності програм для мобільного банкінгу в магазинах App Store та Google Play.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло