Збитки від природних і техногенних катастроф у 2018 році оцінили в $ 155 млрд

Збитки від природних і техногенних катастроф у 2018 році оцінили в $ 155 млрд

Цей рік увійшов до числа найдорожчих для страхової галузі

Збитки від природних і техногенних катастроф у 2018 році оцінили в $ 155 млрд
фото noaa.gov

Дослідницька компанія-постачальник ринкової інформації для страхової та перестрахової галузі Swiss Re Sigma оприлюднила попередній звіт про економічні втрати від природних і техногенних катастроф у 2018 році. Про це повідомляє «УкрСтрахование» із посиланням на матеріали доповіді.

Цього року загальний обсяг збитків від природних і техногенних катастроф становив $ 155 млрд. Це значно менше, ніж торік, коли природні катаклізми і глобальні аварії завдали шкоди на суму $ 350 млрд.

Разом з тим, обсяг застрахованих втрат перевищує середній показник за десятиліття. Його оцінюють у $ 79 млрд. У 2018 році в результаті стихійних лих загинули або вважають зниклими безвісти понад 11 тисяч осіб.

У звіті сказано, що рік, який минає, входить до числа найдорожчих для страхової галузі. Він посів четверте місце в рейтингу за показником застрахованих збитків за останні 50 років.

Автори звіту додали, що збитки переважно припадають на природні катастрофи, оскільки частка техногенних подій у світі становить 5,8% у загальному обсязі втрат і 1% в обсязі застрахованих збитків.

Раніше Mind писав, що ураган «Флоренс» завдав збитків на $50 млрд і призвів до загибелі 43 людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті