Компанії з Білорусі та України запускають перевезення вантажів по Дніпру в 2019 році
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Компанії з Білорусі та України запускають перевезення вантажів по Дніпру в 2019 році

З України в Білорусь планують возити зернові, в зворотному напрямку - ліс, добрива та інші вантажі

Компанії з Білорусі та України запускають перевезення вантажів по Дніпру в 2019 році
Фото: УНІАН

ВАТ «Білоруське морське пароплавство» та ТОВ «Грейн-трансшипмент» підписали меморандум про співпрацю, який передбачає початок весною 2019 року перевезень зернових із України в Білорусь і добрив, лісу-кругляка та інших видів вантажів з Білорусі в Україну.

Про це повідомив директор компанії «Грейн-трансшипмент» Олександр Григоренко сайту «Порти України», передає ЦТС.

«Восени ми побували на міжнародному транспортно-логістичному форумі «Білоруський транспортний тиждень». Тоді в нас були попередні переговори з «Білоруським морським пароплавством» про співпрацю. 17 грудня ми зустрілися уже в Києві, в Міністерстві інфраструктури, і підписали відповідні договори», – розповів керівник української компанії.

Відзначається, що документи підписали директор «Грейн-трансшипменту» Олександр Григоренко і директор «Білоруського морського пароплавства» Андрій Касьянюк.

«Є домовленість, що з початком річкової навігації на річці Дніпро навесні наступного року ми починаємо перевозити зернові вантажі в один з річкових портів в Білорусь, а «Білоруське морське пароплавство» буде здійснювати доставку вантажів (добрива, ліс-кругляк та інше) на наш перевантажувальний комплекс «Перлина Дніпра», який знаходиться в місті Дніпро», – розповів Григоренко.

За його словами, українська компанія буде використовувати для перевезень баржебуксирний склад, білоруська сторона – самохідне судно.

Вантажі будуть доставляти в Дніпро і перевантажувати на судна класу річка-море.

ТОВ «Грейн-трансшипмент» оперує десятьма судами і займається будівництвом власного флоту, агентуванням і експедируванням, фрахтовими послугами, послугами з організації морських, річкових, автомобільних і залізничних перевезень в сегменті генеральних, негабаритних, навалювальних і інших вантажів. ВАТ «Білоруське морське пароплавство» працює в галузі транспортної логістики. Стратегічний напрямок діяльності компанії – розвиток інтегрованої логістики в сфері контейнерних і мультимодальних перевезень з використанням автотранспорту, залізничного рухомого складу, морських суден, перевантажувальних і складських потужностей.

Раніше Mind писав, що Київ з Мінськом будуть разом відновлювати судноплавство по Дніпру.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті