Захворіло у світі
114,759,938
Померло у світі
2,549,457
Вилікувалось у світі
64,908,996
Захворіло в Україні
1,364,705
Померло в Україні
26,397
Вилікувалось в Україні
1,182,036
Нафтогазовий гігант Shell продовжує інвестувати в сонячну енергетику

Нафтогазовий гігант Shell продовжує інвестувати в сонячну енергетику

Shell купила долю одного з провідних девелоперів сонячних електростанцій в азійському регіоні

Нафтогазовий гігант Shell продовжує інвестувати в сонячну енергетику
фото pixabay.com

Корпорація Shell купила 49% сінгапурської компанії CleanTech Solar,який є одним з провідних девелоперів сонячних електростанцій в азійському регіоні, що спеціалізується на комерційному та промисловому секторах. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Зазначається, що умова угоди передбачає можливість збільшення частки Shell до 2021 року.

Ці інвестиції стали для корпорації другими в сонячну енергетику, що відкриває для Shell шлях до комерційної та промислової платформи в Південно-східній Азії та Індії. Угода, яка очікується буде закрита в січні 2019 року.

В повідомленні зазначається, що після угоди CleanTech залишиться працювати зі своїм керівництвом та під своїм іменем.

«Азія є значним комерційним  та промисловим ринком сонячної генерації для Shell, і ми пишаємось співпрацею з CleanTech Solar як провідною компанією в сонячній енергетиці району», – зазначив Марк ван Гервен, віце-президент Shell з сонячної енергетики та системам зберігання енергії.

CleanTech Solar експлуатує 120 невеликих сонячних електростанцій по усьому азійському регіону, їх загальна потужність складає понад 200 МВт.

Нагадаємо: в серпні минулого року нафтогазова Shell інвестувала в сінгапурську місцеву компанію Supseap, яка спеціалізується на наданні послуг в галузі відновлювальної енергетики.

Як повідомлялось, на початку грудня «дочка» Shell збудує сонячну станціюhttps://mind.ua/news/20191379-dochka-shell-zbudue-sonyachnu-stanciyu-dlya-novogo-data-centru-facebook для нового дата-центру Facebook.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті