Кропачов буде судитись з Фондом держмайна через відсторонення від конкурсу на приватизацію «Центренерго»

Кропачов буде судитись з Фондом держмайна через відсторонення від конкурсу на приватизацію «Центренерго»

За словами Кропачова, вся робота зі скасуванням конкурсу – це бажання знизити ціну «Центренерго»

Кропачов буде судитись з Фондом держмайна через відсторонення від конкурсу на приватизацію «Центренерго»
Фото: Shutterstock

Структура «Укрдонінвест» бізнесмена Віталія Кропачова подасть в суд на Фонд держмайна, після того як останній скасував конкурс на продаж заводу «Центренерго» 13 грудня. Про це Кропачов повідомив в інтерв'ю Економічній правді.

«Ми подамо в суд на Фонд на підставі того, що вони незаконно нас відсторонили. Для мене це репутаційні ризики», – повідомив він.

За словами Кропачова, вся робота зі скасуванням конкурсу – це бажання знизити ціну «Центренерго». Компанія запросила протокол для пояснення причини відсторонення «Укрдонінвеста» з конкурсу.

Він повідомив, конкурс відмінили через відсутність виписки з єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, не було копії довідки про включення до єдиного держреєстру підприємств і організацій України та робоча група Фонду прийшла до висновку, що в пакетної конкурсній документації немає інформації про джерела коштів на купівлю заводу.

Разом з цим, бізнесмен повідомив, що готовий був торгуватися до суми приблизно в 7 млрд грн.

«У мене з партнерами були домовленості про те, що якщо ціна буде підвищуватися, ми будемо мати якийсь ліміт для підвищення ціни ... ми бачили ціну цього об'єкта з урахуванням декількох кроків. Максимальна ціна там повинна бути близько 7 млрд грн. В будь-якому випадку ми б на неї йшли «, – повідомив він.

Кропачов наголосив, що двома руками за конкуренцію. Вони конкурували з ДТЕК щодо постачання вугілля на «Центренерго» і за його словами «Укрдонінвест» продає вугілля цій компанії дешевше за всіх.

Нагадаймо, 10 грудня Фонд держмайна скасував конкурс на приватизацію «Центренерго». Причиною відміни стали неправильно подані документи.

Нагадаємо: на придбання претендували ТОВ «Укрдонінвест», ТОВ «Форбс Енд Манхеттен Україна», ТОВ «Баланс Груп», білоруський «Нафтобітумних завод» і Georgian International Energy Corporation LLC.

Конкурс з продажу першого об’єкту великої приватизації 2018 року «Центренерго» мав відбутись 13 грудня 2018 року.

Стартова ціна – 5,984 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті