Крах дитячої віри в хороше: художник Бенксі намалював нове графіті (ВІДЕО)
Міська влада зобовʼязалася охороняти нову роботу митця

Стріт-арт художник Бенксі опублікував в Instagram відео зі своїм новим графіті. Зображення з'явилося на стінах гаража в місті Порт-Толбот на південному заході Великобританії, повідомляє The Independent.
Нова робота складається з двох частин. На першій – дитина, піднявши голову до неба, ловить білі «сніжинки», поруч з нею стоять санки.
Поруч знаходиться друга картинка, з якої стає зрозумілим, що «сніжинки» насправді – попіл від палаючого сміттєвого бака.
На відео Бенксі видно, що графіті з'явилося в районі, де розташований завод.
Власник гаража сподівається, що роботу і справді виконав Бенксі. Для захисту від вандалів перед графіті виставили огорожу. Влада міста заявили, що його будуть охороняти поліцейські.
This man says he owns the garage with the art work on and is now posing for pictures outside. Says he hopes it is a real #Banksy and wants to put perspex over it to protect it. @ITVWales @itvnews pic.twitter.com/A9m8ByFUIp
– Kelsey Redmore (@kelseyredmore) 18 грудня 2018 р.
Бенксі – англійський стріт-арт художник, політичний активіст і режисер, який приховує свою особистість під цим псевдонімом. За однією з версій, його справжнє ім'я – Робін Бенкс. На думку вчених Лондонського університету королеви Марії, під псевдонімом ховається Робін Ганнінг. Британські журналісти вважають, що Бенксі – один із засновників і учасників групи Massive Attack Роберт Дель Ная.
Художника називають провокатором і політичним активістом, тому що його роботи спрямовані проти політики, війни, насильства і капіталізму. Бенксі зробив кілька графіті про дітей. Серед них – «Рабська праця» і «Дівчинка з повітряною кулею».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].