Прибутки канадської BlackBerry впали в 10 разів

Прибутки канадської BlackBerry впали в 10 разів

Виручка компанії скоротилася за звітний період на 7%

Прибутки канадської BlackBerry впали в 10 разів
blackberry.com

Чистий прибуток канадської компанії BlackBerry з виробництва смартфонів за підсумками 9 місяців 2018-2019 фінроку, що завершилися 30 листопада, впав майже в 10 разів порівняно з минулим роком, досягнувши рівня в $42 млн. Про це пише Прайм з посиланням на звітність компанії.

Виручка компанії за звітний період скоротилася на 7% – до $649 млн.

Чистий прибуток за третій квартал при цьому склав $59 млн, тоді як роком раніше за три місяці компанія отримала чистий збиток у $275 млн. Розрізнений збиток у перерахунку на акцію за квартал склав $0,01 проти збитку в $0,52 рік тому. Виручка за період залишилася на рівні минулого року в $226 млн.

 «Ми досягли сильних результатів у ще одному кварталі, отримавши двозначне відсоткове річне зростання загальної виручки з програмного забезпечення і послуг», – наводяться в релізі слова головного виконавчого директора компанії Джона Чена. Квартальна виручка підрозділу з програмного забезпечення та послуг в річному вираженні зросла на 14%, йдеться в релізі.

За підсумками фінансового року BlackBerry прогнозує зростання виручки в сегменті програмного забезпечення і послуг на 8-10%.

Канадська компанія BlackBerry була заснована в 1984 році. Штаб-квартира розташована в Ватерлоо, Онтаріо. На сьогодні BlackBerry займає невелику частку на світовому ринку мобільних пристроїв, однак її головною особливістю є мобільна безпека.

Нагадаємо, Facebook подала в суд на виробника смартфонів BlackBerry. Соцмережа заявляє, що було порушено 6 запатентованих прав на технології.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло