Підозрюваного в корупції екс-керівника Nissan звільнили з-під арешту «на честь Різдва»

Підозрюваного в корупції екс-керівника Nissan звільнили з-під арешту «на честь Різдва»

Розмір застави склав понад 635 тисяч доларів

Підозрюваного в корупції екс-керівника Nissan звільнили з-під арешту «на честь Різдва»
Greg Kelly
https://news.tv-asahi.co.jp

Окружний суд Токіо звільнив під заставу колишнього члена ради директорів корпорації Nissan Грега Келлі на прохання його адвокатів «на честь Різдва», передає Reuters. Під вартою, як і раніше, залишається ще один фігурант справи – колишній глава франко-японського автомобільного альянсу Renault – Nissan – Mitsubishi Карлос Гон, його запобіжний захід триває до 1 січня.

Застава для Грега Келлі склала $635 тисяч, він заплатив їх готівкою.

Обох керівників корпорації заарештували 19 листопада за підозрою в порушенні фінансових законів Японії. Французу Карлосу Гону пред'явлені звинувачення в підробці фінансових звітів для приховування реального розміру своїх доходів від інвесторів і податкових органів, а також для використання коштів компанії в особистих цілях.

Слідство підозрює, що Грег Келлі знав, як Гон занижував розмір своїх премій у звітах для Токійської фондової біржі.

Крім того, Келлі також звинувачують у використанні активів компанії у власних цілях. Келлі і Гон свою провину заперечують.

Карлос Гон був виконавчим директором Nissan протягом 16 років, з 2001-го по 2017-й, його вважали «символом відродження» цього японського концерну. У 2005 році він очолив французьку Renault і почав керувати двома автогігантами одночасно. До свого арешту Карлос Гон займався підготовкою повного злиття Nissan і Renault.

Більше про те, хто такий Карлос Гон і що він накоїв – у матеріалі Mind «Скандал, що сколихнув Японію»: як глава Nissan обкрадав свою корпорацію».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло