«ДТЕК» не може зловживати монопольним становищем – АМКУ

«ДТЕК» не може зловживати монопольним становищем – АМКУ

У комітеті повідомили, що ринок електроенергії в Україні наразі є зарегульованим

«ДТЕК» не може зловживати монопольним становищем – АМКУ
Фото: Shutterstock

Антимонопольний комітет (АМКУ) вирішив, що компанія «ДТЕК» Ріната Ахметова не зловживає монопольним становищем на ринку генерації електроенергії. Про це повідомляє Hromadske.

Так, за закриття справи проголосували 5 членів АМКУ, 1 проголосував поти.

За даними АМКУ ринок електроенергії в Україні наразі є зарегульованим і «ДТЕК» не може ловживати монопольним становищем.

Водночас, в Антимонопольному комітеті визнали, що компанія «ДТЕК», як і державний Енергоатом, володіють певною ринковою владою, проте ці компанії на мають впливу на вартість електроенергії, адже ринок є регульованим і тариф визначається НКРЕКП.

«Відповідне рішення ухвалили на підставі дослідження ситуації на ринку протягом 2015-2017 років. За цей період компанія ДТЕК не могла зловживати монопольним становищем. Можливо, після запровадження ринку електроенергії дане рішення буде переглянуте», – йдеться в повідомленні.

Вчора, 27 грудня стало відомо, що АМКУ знайшов ознаки монополізму в ДТЕК Ахметова. За даними, слідство мало тривати до січня наступного року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло