Трамп погрожує повністю закрити кордон з Мексикою

Трамп погрожує повністю закрити кордон з Мексикою

Так Трамп шантажує сенаторів, щоб вони схвалили виділення $6 млрд на будівництво стіни з Мексикою

Трамп погрожує повністю закрити кордон з Мексикою
фото BRANDON QUESTER / INEWSOURCE

Президент США Дональд Трамп в п'ятницю пригрозив «повністю» закрити кордон США з Мексикою в разі, якщо законодавці відмовлять йому у фінансуванні будівництва стіни, пише Голос Америки.

«Ми будемо змушені повністю закрити Південний кордон, якщо демократи-обструкціоністи не дадуть нам гроші на завершення будівництва стіни і не змінять безглузді імміграційні закони, які обтяжують нашу країну», – написав Трамп у Twitter.

Як відомо, зараз у США триває шатдаун (припинення роботи частини міністерств та установ через відсутність фінансування). Причина цього – законодавці відмовляються задовольнити вимогу Трампа і внести в бюджет витрати на фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою. За словами Трампа, на завершення цієї споруди потрібно близько $5,7 млрд.

У листопаді Трамп уже погрожував закрити кордон з Мексикою, це було пов’язано з т.зв. караваном мігрантів, які вирушили з країн Центральної Америки до кордону зі Сполученими Штатами в пошуках притулку.

Тоді влада США закрила прикордонний перехід Сан-Ісідро на півдні Каліфорнії. Це сталося після того, як сотні мігрантів спробували пробратися на американську територію через паркан, встановлений на кордоні з мексиканською Тіхуаною.

Нагадаємо, напередодні Трамп заявив, що «шатдаун» не закінчиться, поки не буде виділено $5,7 млрд на стіну з Мексикою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло