«Укрпошта» розмістила облігації серії «В» на 200 млн грн

«Укрпошта» розмістила облігації серії «В» на 200 млн грн

Завдяки розміщенню облігацій компанія зможе оновити автопарк, купити нові комп’ютери та підвищити свою енергоефективність

«Укрпошта» розмістила облігації серії «В» на 200 млн грн
Фото Facebook "Укрпошта"

ПАТ «Укрпошта» розмістила облігації серії «B» загальною вартістю 200 млн грн. Відповідний випуск зареєстрований Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР). Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Перший заступник генерального директора з фінансових питань Олександр Чернявський вважає, що це дасть  змогу «Укрпошті» вкласти кошти в оновлення автопарку, закупівлю нових комп’ютерів та підвищення енергоефективності. За його словами, незважаючи на суттєве підвищення облікової ставки НБУ (до 17%), «наші папери не втрачають привабливості».

Відсотковий дохід для серій «А», «В» та «С» встановлюється в розмірі 19% річних. Відсотки за облігаціями розраховуються відповідно до відсоткових періодів, які складають 91 календарний день, а відсотковий дохід розраховується на одну облігацію. Відсотковий дохід для серії «А» на 1–4 відсоткові періоди та серії «В» на 1–6 відсоткові періоди складає 4 736,99 грн на одну облігацію, для серії «С» на 1–8 відсоткові періоди – 4 736,99 грн на одну облігацію.
 
Облігації Укрпошти випущені в серіях «А», «В» та «С» загальною вартістю 600 млн грн у кількості 6000 штук та номінальною вартістю однієї облігації у 100 000 грн. Зокрема, серії «А» – 150 млн грн, серії «В» – 200 млн грн, серії «С» – 250 млн грн.
 
Облігації серії «А» знаходяться в обігу по 16 листопада 2020 року включно, серії «В» – по 16 травня 2022 року включно, серії «С» – по 13 листопада 2023 року включно.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло