«Укроборонпром» передав близько півсотні літаків та вертольотів до ЗСУ в 2018

«Укроборонпром» передав близько півсотні літаків та вертольотів до ЗСУ в 2018

За цей рік армія отримала нові винищувачі, штурмовики, бомбардувальники, розвідники та інші літаки

«Укроборонпром» передав близько півсотні літаків та вертольотів до ЗСУ в 2018
фото ukroboronprom.com.ua

Підприємства кластера авіабудування ДК «Укроборонпром» за 2018 рік передали близько 50 літаків та вертольотів до Збройних Сил України, оновивши авіаційний парк та посиливши його модернізованими літальними апаратами. Про це йдеться в повідомленні на сайті держконцерну.

Зазначається, що водночас на авіабудівних підприємствах проводились подальші роботи з розробки глибоких модернізацій літаків, що стоять на озброєнні українського війська, а також створення нових зразків авіаційної техніки.

За 2018 рік українське військо посилилось близько 50 літаками та вертольотами, які були модернізовані та відремонтовані силами кластера авіабудування, у який входить 16 підприємств ДК «Укроборонпром».

За цей рік українські льотчики отримали винищувачі Су-27 та МіГ-29, штурмовики Су-25, бомбардувальники та розвідники Су-24, транспортні літаки Ан-26 та Іл-76, навчально-тренувальні літаки L-39, вертольоти Мі-24, Мі-14 та Мі-8.

У повідомленні також зазначається, що у 2018 році ДП «Антонов», що входить до складу «Укроборонпрому», активізував процес інтеграції до світової авіаційної промисловості. І одним з перших проектів у цьому напрямі стали, спільно з турецькими партнерами, роботи над транспортним літаком короткого зльоту і посадки Ан-188. Проект військово-транспортного літака Ан-188 передбачає повну вестернізацію всіх комплектуючих, впровадження сучасних та надійних технічних рішень, а також повну відповідність стандартам НАТО, як в частині обладнання, так і в питанні тактики застосування літака.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло