Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
У Брюсселі суд заборонив Uber

У Брюсселі суд заборонив Uber

Суд вирішив, що тільки водії, які мають брюссельську ліцензію і підсвічений сигнал таксі на даху авто, можуть надавати послуги з перевезень

У Брюсселі суд заборонив Uber
фото Shutterstock

Брюссельський суд із комерційних питань визнав незаконним у бельгійській столиці надання транспортних послуг таксі Uber. Про це повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на La Libre Belgique.

 У рішенні суду зазначається, що тільки водії, які мають брюссельську ліцензію і підсвічений сигнал таксі на даху автомобіля, можуть здійснювати такі перевезення.

Проблеми в Uber в Бельгії розпочались ще в 2015 році. Брюссель пережив відтоді кілька акцій протесту таксистів, траплялися випадки нападів на водіїв системи Uber.

Видання зазначає, що рішення суду остаточне. Воно означає, що водії, що не володіють дозволом від 1995 року, не мають права займатися перевезеннями, «хоч би якою була назва служби, пов'язаної з Uber».

Нагадаємо: у вересні цього року Верховний суд Данії виніс вирок, що чотири водії Uber повинні виплатити штрафи за незаконну діяльність. Таким чином, це дає поліції можливість оштрафувати ще 1500 таксистів.

Як повідомлялось, у червні Uber дозволили повернутись на вулиці Лондону після того, як у вересні минулого року Транспортне управління Лондона позбавило Uber права на подальшу роботу в столиці Великобританії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті